تامین تجهیزات تصویربرداری و میکروسکوپی

تامین تجهیزات تصویربرداری و میکروسکوپی

رسالتمان را فعالیت تخصصی در حوزه تصویر برداری میکروسکوپی قرار دادیم تا مشتریانمان با اطمینان خاطر از ما راهنمایی و خرید کنند.

در صورت نیاز به مشاوره جهت  تامین انواع میکروسکوپ های بیولوژی دو چشمی و سه چشمی ، دوربین های تصویربرداری و تجهیز میکروسکوپ خود به انواع دوربین های میکروسکوپی و تامین تجهیزات جانبی مورد نیاز حتما با ما مشورت کنید.
طیف وسیع محصولات و دستگاههای موجود در این حوزه در کیفیت ها و برند های مختلف ممکن است مشتران ما را دچار سردرگمی و یا تصمیم گیری اشتباه در خرید نماید. از این رو ما همیشه توصیه می کنیم قبل از خرید هریک از تجهیزات مربوط به میکروسکوپ حتما با ما مشورت بگیرید.
همکاران ما در پرتو نور آسمان آماده پاسخگویی به شما و همچنین تامین تجهیزات مورد نیاز شما هستند.

میکروسکوپ های  نوری

میکروسکوپ های بیولوژی نوری در بازار به طور کلی به سه دسته میکروسکوپ های تک چشمی، دوچشمی و سه چشمی تقسیم می شوند. همچنین با توجه به افزایش نرخ ارزهای خارجی، امروزه برند های مختلف میکروسکوپ های چینی در بازار ایران  مشغول به فعالیت هستند که هریک از شرکت های ارائه دهنده نیز برند میکروسکوپ خود را از بهترین برند های میکروسکوپ های دنیا می داند!

اگر خرید با کیفیت برای شما اهمیت دارد، بجای خرید از روی جوِ بازار و یا ملاک های غیر علمی، با متخصصین دانش بنیان مشورت کنید.

تکیه به داده های علمی در انتخاب دستگاهها و تجیزات اصلی، سود بیشتری را به ارمغان دارد.

دوربین های میکروسکوپی

تحقیقات نشان داده است اکثر مراکزی که با میکروسکوپ سرو کار دارند، حداقل یک دوربین میکروسکوپی نیز تهیه نموده اند. دوربین های میکروسکوپی برای تصویربرداری میکروسکوپی مورد استفاده قرار گرفته و بااستفاده از آنها می توان نمونه های  میکروسکوپی را مشاهده، ثبت و پردازش نمود. دوربین های میکروسکوپی نیز بسته به نیاز و استفاده شما دارای ویژگی های تخصصی متفاوتی هستند که این ویژگی ها به طور جدی در تعیین قیمت آنها موثر است. متاسفانه بارها از مشتریانمان شنیده ایم که این کاربران میکروسکوپ ها به دلیل عدم دانش کافی  ویژگی های یک دوربین  میکروسکوپی، و تنها با تکیه به چند فاکتور کمی، اقدام به خرید دوربین برای میکروسکوپ خود نموده اند که البته برای آنها کارایی چندانی هم نداشته است.
به همین دلیل بازهم اکیدا توصیه می کنیم قبل از خرید دوربین برای میکرسوکوپ خود از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
در صورت تمایل امکان سفارش انواع دوربین ها با کیفیت و ضمانت مناسب توسط شرکت پرتونورآسمان نیز وجود دارد.
پشتیبانی های بعدی از دوربین میکروسکوپی، یکی از مهمترین فاکتورهای خرید است که ما خود را متعهد به آن می دانیم.

تجهیزات جانبی مورد نیاز

جالب است بدانید، تنها با خرید یک دوربین میکروسکوپی، حتی با کیفیت و ویژگی های مناسب، نمیتوان انتظار تصویری مناسب داشت. اپتیک میکروسکوپ و اپتیک دوربین میکروسکوپی باید با استفاده از لنزهای مخصوص که به آنها برابرساز یا آداپتور نیز می گویند، با یکدیگر منطق شوند تا بهترین خروجی کیفیت دوربین قابل دستیابی باشد.
ارائه مشاوره، تامین و نصب برابرساز(لنز) مناسب دوربین و میکروسکوپ مشتریان عزیز به همراه سایر تجهیزات جانبی مورد نیاز آنها در خصوص میکروسکوپ ها و دوربین های تصویربرداری میکروسکوپی از اصلی ترین وظایف ماست.

اسکنر لام(نمونه میکروسکوپی)

صویربرداری از کل نمونه میکروسکوپی یا همان اسکن لام یکی از مهمترین نیاز کاربران میکروسکوپ می باشد. بدین منظور، روش ها و دستگاه های مختلفی در دنیا به عنوان اسکنر لام عرضه شده اند که هریک بسته به نیاز مشتریان به خوبی مورد استقبال قرارگرفته اند. در یک دسته بندی، اسکنر های لام به دو دسته اسکن اتوماتیک لام و اسکن دستی لام تقسیم می شوند. با توجه به هزینه بالای تهیه و نگهداری اسکنرهای اتوماتیک، اسکنرهای دستی انتخاب مناسبی برای مقاصد مختلف تصویربرداری می باشد. در این روش تنها با استفاده از یک نرم افزار و اتصال آن به دوربین  سوار بر میکروسکوپ، تصویر کل لام به طور همزمان با حرکن استیج لام تهیه شده در نهایت در اختیار کاربران قرار میگیرد.

اسکنر دستی لام علاوه بر مزایای تخصصی، لذت استفاده بسیار زیادی در زمان تشکیل هر بخش از نمونه به کاربر القا می نماید.
بیشتر بدانید…

 

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بالا