خدمات تصویربرداری و اسکن نمونه های میکروسکوپی

ارائه خدمات تصویربرداری و اسکن نمونه های میکروسکوپی

رسالتمان را فعالیت تخصصی جامع در حوزه تصویربرداری میکروسکوپی قرار دادیم تا مشتریانمان با اطمینان خاطر از ما راهنمایی و خرید کنند.

ما به خوبی می دانیم که تصویربرداری میکروسکوپی، یکی از مهمترین نیاز های کاربران میکروسکوپ است. از طرف دیگر بعضی از مشتریان ما به دلایل مختلف تمایل به خرید تجهیزات مورد نیاز تصویربرداری ندارند. اما حتی این دسته از مشتریان نیز  بارها نیاز به اسکن نمونه میکروسکوپی پیدا کرده و به ما مراجعه نموده اند. از این رو با افتخار انجام عکس برداری میکروسکوپی  را یکی از وظایف خود می دانیم.

 

انواع سفارشات تصویربرداری میکروسکوپی:

عکس برداری تکی

در این نوع عکس برداری، با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز که در اختیار ماست، از نواحی مختلف نمونه، در زوم های مختلف و به تعداد مورد نیاز عکس برداری تکی انجام خواهد گرفت. این تصاویر در ابعاد 2048 در 1536 بوده و دارای کیفیت مناسب برای اهداف مختلف پژوهشی و آموزشی است.

اسکن ناحیه ای از نمونه میکروسکوپی

یکی از متداول ترین نوع اسکن نمونه های میکروسکوپی، تصویربرداری از ناحیه ای از لام میکروسکوپی است که در یک نما از لام در چشمی میکروسکوپ قابل نمایش نیست! به عبارت دیگر، بجای تصوبربرداری تکی از مناطق مختلف نمونه و در زوم های مختلف، در این روش یک تصویر واحد از کل منطقه مورد نظر گرفته می شود. این نوع اسکن نمونه، که  با سیستم اسکن دستی لام قابل انجام است، علاوه بر کاربردهای آموزشی، برای مباحث مربوط به اخذ مشاوره نیز مورد نیاز است.

اسکن کامل نمونه میکروسکوپی

با استفاده از اسکن کامل لام، لام مجازی شما به وجود خواهد آمد.  برای مشاهده این لام مجازی ، دیگر هیچ نیازی به میکروسکوپ نیست. تمام نواحی لام در زوم های مورد نیاز به خوبی از طریق این تصویر قابل مشاهده بوده و می تواند تمام نیاز های کاربر از لام فیزیکی را مرتفع نماید. دستگاههای تصویربرداری اتوماتیک لام از قیمت های بالایی برخورد دار است که از این رو تهیه آنها برای بسیاری از مشتریان مقرون به صرفه نیست. از این رو پیشنهاد ما تهیه پکیج کامل تصویربرداری دستی کل لام است . اما در صورتی که به هردلیل تمایل خرید این بسته مقرون به صرفه و پرکاربرد وجود ندارد، هنوز پیشنهاد بی نظیری برای شما داریم. اسکن لام میکروسکوپی خود را به ما بسپارید.

 

امروزه با همکاری شرکت پرنوآ و اساتید و محققین برتر، مقالات معتبر بین المللی با استفاده از لام های دیجیتال منتشر میشود.  

دریافت مشاوره از متخصصین خارج از کشور، از دیگر خدمات شرکت پرنوآ به جامعه پزشکی است.
جهت مشاهده نمونه لام های دیجیتال، به سامانه هوشمند کمک تشخیصی مراجعه نمایید.

 

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا